Pár riadkov
o projekte

Aký je príbeh tohto projektu?

Ak je niečo FIT, tak hovoríme o tom, že je to zdravé, však? A ak ide o financie? Sú to zdravé financie, či ako? Veď zistite sami.

Web, ktorý je určený pre finančného poradcu, ktorý má dlhoročné skúsenosti z oblasti poskytovania hypotekárnych úverov, či iných finančných operácií.

  • Klient
    FinFit, s.r.o.
  • Rok
    2020
  • Rola
    webdeveloper, webdesigner
  • Web

Požiadavky klienta

Základnou, asi ako každého klienta, bola hlavne jednoduchosť a prehľadnosť celého webu. Aby si užívatelia vedeli nájsť rýchlo všetky dôležité informácie. Z toho dôvodu sa hlavne riešila navigácia stránok ako taká, pričom sme sa snažili vytvoriť hlavný okruh tém, ktoré môže návštevník hľadať.

Odporúčania a hľadanie cesty

Ako býva zvykom, vždy som pristupoval ku klientovi s tým, aby sa snažil pochopiť hlavne svojich návštevníkov. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade, kedy sa vlastne celý web postavil len na základe toho, aké dostal klient odomňa odporúčania, pretože sám nemal s tvorbou či obsahom webov ako takých žiadne skúsenosti.

Copywriting

Úlohou dobrého webu je hlavne ponúknuť informácie, ktoré užívateľ hľadá. Často krát sa klienti vyjadrujú veľmi špecificky a sofistikovane, pričom zabúdajú  na fakt, že klient nemusí a nie vždy rozumie priamo žargónu, ktorý sám klient ovláda len vďaka tomu, že má v danej oblasti prax. Presne z toho dôvodu sme sa v rámci textov snažili vysvetlovať všetky finančné veci zrozumiteľnejšie a bez odborných poučiek.

FinFit / Financie plné zdravia