Zdravím Vás.

Moje meno je František Čaník. Skôr, ako sa pustíme do veľkých rečí, rád by som sa predstavil a vlastne predstavil hlavne to, čo robím.

Väčšinu svojho života sa venujem hlavne tvorbe webových stránok. Začiatok tejto svojej "kariéry" datujem ešte do čias, kedy som chodil na strednú školu, ale počítam v podstate len roky, kedy z tejto činnosti aj mám nejaký ten zárobok.

Mojou najdôležitejšou prednosťou pri tvorbe webových stránok je hlavne fakt, že sa nepozerám na webstránky tak, ako by mali vyzerať teraz, ale tak, ako by mali fungovať v budúcnosti. To samozrejme znamená, že dnes sa bavíme o budovaní vašej budúcnosti, pretože web, ktorý spolu začneme robiť dnes, musí vedieť fungovať najbližších pár rokov. Preto aj moje myslenie musí a je posunuté v čase tak, aby sme už dnes vedeli riešiť veci, ktoré chcete dosiahnuť v budúcnosti.

Ak sa dnes rozhodujete nad tým, že chcete v budúcnosti mať e-shop so skladovým hospodárstvom, nerozhodujte sa na základe ceny, pretože dnes môžete zaplatiť stále menej, ako v čase, kedy budete následne potrebovať ešte aj dodatočné migrovanie obrovského množstva dát, ktoré vám môže cenu vo výsledku dvihnúť.

Aj to je dôvod, prečo väčšina mojich klientov je spokojná s tým, ako s nimi otvorene komunikujem a pripravujem ich nie na to, čo potrebujú dnes, ale na to, čo budú potrebovať v budúcnosti.

Portfólio
Portfólio
Prehľad mojich prác