07 December
Image: Príklad, ako nemá fungovať klientský servis

Príklad, ako nemá fungovať klientský servis

-

Ak vám niekedy niekto povie, že môžete mať optický internet v okolí hlavného mesta a jeho názov bude poletovať okolo káblovej TV, zbystrite pozornosť, možno si nezažijete podobný príbeh, ako ja.

15 November
Image: Špeciálne akcie na zbohatnutie

Špeciálne akcie na zbohatnutie

-

Tiež vám chodia e-maily o tom, aké super akcie robia veľké firmy, aby z každého vášho nákupu odovzdali niečo na charitu? Premýšlali ste niekedy nad pozadím tejto akcie?

27 May
Image: Spomienka na legendu

Spomienka na legendu

-

Na niektoré veci vás nepripraví ani čas, ani priatelia a vo svojej podstate nič. Vždy prídu veci, ktoré vás dokážu zostreliť nepripravených. O to viac je to ťažšie, keď ide o smutné veci, akou bez pochýb je aj odchod moderátorskej legendy - Jula Viršíka. 

13 May
Image: Niekedy to nejde

Niekedy to nejde

-

Nie vždy a všetko ide tak, ako by som chcel, ale to je už taký ten klasický kolobeh života - raz hore, inokedy dolu.

17 May
Image: Pohľadom do histórie môjho ja

Pohľadom do histórie môjho ja

-

Dnes, keď som v práci postretával množstvo kamarátov a kolegov, dostal som sa do štádia, kedy sme si akosi pospomínali na to, čo všetko som už vo svojej kariére robil, pričom z jedného z mojich nových kolegov vypadlo, že ja som bol asi viac fotograf ako programátor, aj keď fotenie som bral vždy skôr ako koníček… Čo ale história?

12 September
Image: Aj proti SPAM-u sa dá brániť! Že ako?

Aj proti SPAM-u sa dá brániť! Že ako?

-

Bol nejaký ten máj 2011, keď mi do schránky prišiel už poradí tretí newsletter od jednej nemenovanej spoločnosti. Keď prišiel prvý, skúsil som sa odhlásiť, aj napriek tomu, že som sa tam nikdy nezaregistroval. Výsledok? Nefunkčné odhlasovanie. Riešenie? Čítajte a učte sa.